Black Diamond Momentum 4S
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Momentum 4S

Black Diamond Momentum 4S
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 4
4,550ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ова е најуниверзалниот, сенаменски појас за качување на американската компанија Блек Дајмонд, кој во исто време пак има и најголем опсег на подесување, благодарение на двете токи - по една од двете страни на половината, како и по една тока за подесување околу нозете. 

Појасот е исто така и многу комфорен - погоден и за долго обезбедување/качување.

Тежина: 340 грама

Може да се одбере помеѓу две големини:
XS/M: околу половина 66-89цм и околу нозе 46-61цм
L/XL: околу половина 76-107цм и околу нозе 53-69цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, momentum