Black Diamond Momentum Women
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Momentum Women

Black Diamond Momentum Women
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
3,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски појас за качување - со лесно подесливи токи, за брзо затегнување и олабавување на гуртните околу телото и нозете (вкупно три токи во овој модел: една тока околу половината и по една на двете нозе). Погоден за секаков тип на качување, Моментум од секогаш бил најпродаваниот универзален и сенаменски модел на појас за качување!

Појасот е исто така и многу комфорен - погоден и за долго обезбедување/качување.

Тежина: 302 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, momentum