Black Diamond Ultralight
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Ultralight

Black Diamond Ultralight
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 4
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

За сериозна заштеда во тежина и волумен, оваа торбичка за магнезиум е направена од Динекс материјалот - истиот материјал кој Блек Дајмонд го користи во изработка на супер лесните алпинистички ранци.
Тежина: 40 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, ultralight, dynex