Black Diamond Mojo Burnt Sienna
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Mojo Burnt Sienna

Black Diamond Mojo Burnt Sienna
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Со класичен, цилиндричен дизајн и подобрен систем за затворање, овој модел на торбичка за магнезиум од американската компанија Блек Дајмонд е прилично едноставен и очигледен избор за овој дел од Вашата опрема - кој ќе Ви служи како за болдеринг, така и за искачувања на големи карпи. 
Торбичката доаѓа во сет со гуртна за тока за брзо затворање, во внатрешниот дел има полареста постава, од надвор има држач за четкичка... Си има се’ :)
Тежина: 80 грама
Големина: М/Л

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, mojo