Black Diamond PearLock
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond PearLock

Black Diamond PearLock
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 13
1,050ден.
 
   - ИЛИ -   

Крушковиден карабинер со матица - систем на заклучување со навртување.

Формата и дизајнот овозможуваат многу лесно, „мазно“ обезбедуввање при користење на пример на полулагерски чвор, а секако и со плочка.

Тежина: 76 грама
Отвор на врата: 22.15мм
Сила со затворена вратичка: 23kN
Сила со отворена вратичка / сила на мала оска: 8kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, pearlock