Grivel Explorer
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Explorer

Grivel Explorer
Grivel Explorer Grivel Explorer
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 11
2,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Гривел Експлорер

Ова e најновиот модел на т.н. „микро“ дерези од италијанската компанија Гривел, компактни и издржливи, кои би ги користеле на лизгав, заснежен или подмрзнат терен, за полесно, побрзо и побезбедно движење, качување или симнување. 
Благодарение на формата на гумата, тие се адаптибилни на разни типови на чевли и патики и гарантираат стабилна поставеност. 
Материјалот кој се користи е нерѓосувачко третиран челик и има 14 запци.

Тежина: 450 грама/пар (М големина)

Кратко претставување на цепините, дерезите и аксесоарите за нив, достапни во нашиот продажен центар:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, explorer