Grivel A1 right
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel A1 right

Grivel A1 right
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 8
3,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Класичен јумар со ергономска, гумирана рачка.

За десна рака.
Тежина: 246 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, jumar, ascender