Black Diamond Nut Tool
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Nut Tool

Black Diamond Nut Tool
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 4
850ден.
 
   - ИЛИ -   

Чоковадач: лесeн, компактeн, со одличен фат и досег до заглавените чокови и френдови!
Тежина: 44 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nut tool