Black Diamond HotWire 16cm
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond HotWire 16cm

Black Diamond HotWire 16cm
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 19
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Комплет од два карабинери со вратичка од жичка, во комбинација со гуртна од 16цм.

Карабинерите се моделот HotWire на Black Diamond - тие имаат многу лесна конструкција, а исто така и соодветно голема, носечка контактна површина за јажето. 

Одличен избор за секој тип на качување!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, hotwire