Grivel G20+ Katana
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel G20+ Katana

Grivel G20+ Katana
Grivel G20+ Katana Grivel G20+ Katana Grivel G20+ Katana
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 1
3,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Специјални предни запци, за моделот на дерези Г20+ од италијанската компанија Гривел: супериорно издржливи, цврсти и со многу мало ниво на истрошување. 

Идеални за експонирани микс насоки, силни искачувања на мраз и „драј тулинг“, овие запци се изработени од балистички челик (кој вообичеаено се користи во изработката на панцири).

Сет од два запци - соодветно за еден пар Г20+

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, katana, g20+, g20 plus