Black Diamond Momentum Lady white
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Momentum Lady white

Black Diamond Momentum Lady white
Black Diamond Momentum Lady white Black Diamond Momentum Lady white Black Diamond Momentum Lady white
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 4
5,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Популарните Блек Дајмонд Моментум - во женски фит.
Патики за качување, дизајнирани да овозможат комфор при целодневни качувачки активности на природна или вештачка карпа.

Модел кој е комбинација на иновативна технологија и класичен, рамен дизајн - комфорна патика за перформанси: растеглива таму каде што треба да биде, крута и прецизна повторно - таму каде што треба да биде и исклучително дишлива!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, momentum