Black Diamond ATC-Guide
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond ATC-Guide

Black Diamond ATC-Guide
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Најсестраната алатка за обезбедување и абзелување од Блек Дајмонд!

Овој производ ќе биде достапен повторно од почетокот на април

Новиот модел на АТЦ-Гајд сега доаѓа 10% олеснет и со подобрено чувство при ракувањето - посебно при обезедување од горе. Сидришната дупка е направена поовална и тоа овозможува полесно поминување на јажето низ алатката, што го олеснува влечењето на јажето низ нејзе - полесно.

Кочењето/запирањето на движењето на јажето низ алатката е оптимизирано, во функција на абзелување и симнување на  партнерот во наврската...

Тежина: 80 грама
Компатибилност со јажиња до дебелина 8.1-11мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, atc-guide