Black Diamond Team Chalk Pot
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Team Chalk Pot

Black Diamond Team Chalk Pot
Black Diamond Team Chalk Pot Black Diamond Team Chalk Pot Black Diamond Team Chalk Pot Black Diamond Team Chalk Pot Black Diamond Team Chalk Pot
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 4
2,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Торба за магнезиум

Одлично решение за чување/користење на поголема количина на магнезиум - независно дали се работи за заедничка/клубска или лична торба во вежбална или под карпа, кога за тој некој болдер проблем или кратка насока, ќе сакате да имате „при рака“ секогаш доволна количина магнезиум.

Торбата стои стабилно во исправена позиција, има затворање на магнет и можност за компактнo собирање со виткање во ролна на горниот дел, како и дополнителни - џеб на патент и додаток/џеб за чување на четкичка...

Тежина: 177грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, chalk, pot, bucket