Grivel G1 Plus
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel G1 Plus

Grivel G1 Plus
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 9
5,900ден.
4,720ден.

Достапни опции


* Должина на цепин:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел ги имаме сите големини на залиха.
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!


Класичен планинарски цепин со гумиран долен дел на рачката - за подобар фат.
Тежина: 475гр.

Кратко претставување на цепините, дерезите и аксесоарите за нив, достапни во нашиот продажен центар:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel, G1