Black Diamond 56g chalk block
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 56g chalk block

Black Diamond 56g chalk block
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 121
170ден.
 
   - ИЛИ -   

Коцка магнезиум 56гр.

Од производителот:
„Нашиот магнезиум е специфична мешавина, наменета да ја намали потта кај качувачите и да обезбеди максимален грип, независно колку се топли или влажни временските услови.
- го подобрува грипот за подобро качувачко искуство,
- оваа коцка може лесно да се раскрши на помали делови, за да ги собере и во помала торбичка за магнезиум.“

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, chalk, магнезиум