K2 Illusion Youth
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Illusion Youth

K2 Illusion Youth
Бренд: K2.
Код на производот: k2
Достапност: 3
4,800ден.
3,840ден.
 
   - ИЛИ -   

Шлем за скијање и бордање со странични штипки, кои ќе помогнат да ги зачувате маските на Вашите најмили, како и прецизно подесливиот K2Dialed систем за затегнување

Обем: 51-55цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: k2, illusion