Julbo Trip Polarized 3 green
Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Trip Polarized 3 green

Julbo Trip Polarized 3 green
Бренд: Julbo
Код на производот: julbo
Достапност: 3
4,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Трип е ултралесен модел со многу компактен дизајн!

Ја ставате на лицето за врвна заштита од сончевото зрачење - и ја заборавате!

Независно која леќа да ја одберете (во нашиот продажен центар се нудат две опции т.е. со или без поларизација) - тие нудат највисок оптички квалитет и највисоко ниво на јасност!

Овој модел на Трип е со леќа со ниво на заштита 3 - но исто така и поларизирана! 
Поларизираните леќи особено се препорачуваат за активности кои се одвиваат во средини каде покрај силна сончева светлина, исто така има и изразена рефлексија - покрај или на вода, снег...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: julbo, trip