Julbo Cobalt SP3
Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Cobalt SP3

Julbo Cobalt SP3
Julbo Cobalt SP3 Julbo Cobalt SP3
Бренд: Julbo
Код на производот: julbo
Достапност: 1
3,900ден.
2,920ден.
 
   - ИЛИ -   

Уште само 1 на залиха.
Одлична цена со 25% ПОПУСТ

Овој модел на Кобалт е со Спектрон 3 леќа на Јулбо! 
Таа „пропушта“ малку повеќе светлина низ нејзе во споредба со Спектрон 3ЦФ или Спектрон 4 леќата, но со тоа нуди и уште поголема „универзалност“ - може да се користи за поширок спектар на спортови, каде што не е потребно толку затемнување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: julbo, cobalt