Grivel Mountain Runner Evo 10
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Mountain Runner Evo 10

Grivel Mountain Runner Evo 10
Grivel Mountain Runner Evo 10 Grivel Mountain Runner Evo 10 Grivel Mountain Runner Evo 10
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 10
5,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Mountain Runner Evo 10 е најновиот модел на ранец за планинско трчање на италијанската компанија Гривел. 

 

Неговиот дизајн го карактеризира комфорен фит со голем број на џебови и оддели за што подобра организација на опремата која би ви била потребна при трчањето - со што до нејзе би пристапиле брзо и лесно. 

 

Ранецот доаѓа во две подесливи големини, со што Гривел овозможува што пофино подесување согласно Вашата големина. 

Тежина: 215 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, mountain runner, evo 10