Julbo Kaiser Sp. 3+
Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Kaiser Sp. 3+

Julbo Kaiser Sp. 3+
Julbo Kaiser Sp. 3+ Julbo Kaiser Sp. 3+ Julbo Kaiser Sp. 3+ Julbo Kaiser Sp. 3+
Бренд: Julbo
Код на производот: Julbo
Достапност: 1
5,200ден.
3,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Уште само 1 на залиха.
Одлична цена со 25% ПОПУСТ

Модел на наочари за широк спектар на секојдневни и спортски активности, патувања...
Леќа: Spectron 3+ (со категорија на заштита 3 која има дополнителен "flash finish" и која пропушта 12% од светлината)
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Julbo Kaiser, Spectron 3+