Shimano Acera HB-M3050 front
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Acera HB-M3050 front

Shimano Acera HB-M3050 front
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 5
950ден.
 
   - ИЛИ -   

Предна главина
Shimano Acera HB-M3050
Center Lock
100мм должина
133мм патент
32 дупкни
црна боја

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Acera HB-M3050