Shimano Deore HB-T610 front
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Deore HB-T610 front

Shimano Deore HB-T610 front
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 3
1,050ден.
 
   - ИЛИ -   

Предна главина
Shimano Deore HB-T610
100мм должина
133мм патент
32 дупкни
црна боја

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: Shimano Deore HB-T610