Shimano Alivio FH-M4050 rear
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Alivio FH-M4050 rear

Shimano Alivio FH-M4050 rear
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 4
1,750ден.
 
   - ИЛИ -   

Задна главина
Shimano Alivio FH-M4050
Center Lock
135мм должина
166мм патент
32 дупкни
црна боја

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Shimano Alivio FH-M4050