Trelock BS301 -30
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock BS301 -30

Trelock BS301 -30
Trelock BS301 -30 Trelock BS301 -30
Бренд: Trelock
Код на производот: Trelock
Достапност: 2
2,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство!

Ситуирана во Мунстер, град кој е наречен „велосипедистички главен град на Германија“ (во градот има околу половина милион велосипеди и мрежа од 450км велосипедски патеки), оваа компанија на светот му нуди високо квалитетни производи од сегментот на безбедност.
Среќни сме што уште една компанија со толку големо искуство, е претставувана во Македонија, токму преку нашиот продажен центар.

За производот:

Систем за заклучување на велосипед
Ниво на заштита: 3/6
Димензии: 108ммХ300мм
Дебелина: 15мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trelock