Campagnolo FC-AT012
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo FC-AT012

Campagnolo FC-AT012
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 2 парчиња лагери за средна осовина - соодветни за Campagnolo Power Torque преноси
Компатибилно со Campagnolo Athena, Centaur, Veloce, Potenza...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo FC-AT012, power torque