Campagnolo HB-RE023
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo HB-RE023

Campagnolo HB-RE023
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 5
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 4 парчиња - лагери за "oversize" главини: компатибилни со повеќе модели на Campagnolo и Fulcrum тркала.
Пример: Campagnolo Shamal, Campagnolo Eurus, Campagnolo Zonda, Campagnolo Neutron, Fulcrum 0, Fulcrum 1, Fulcrum 3...
Но и многу други. 

Цената е за сет од 4 лагери - сет за предно и задно тркало.
Шифра на производител: HB-RE023
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo RE023, hb-re023