Campagnolo FC-RE112
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo FC-RE112

Campagnolo FC-RE112
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,600ден.

Сет од 2 парчиња керамички USB лагери за средна осовина.
(USB = Ultra Smooth Bearing) 

Компатибилни за Ultra Torque лагери на Campagnolo.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo FC-RE112, ultra torque