Campagnolo HB-ZO023
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo HB-ZO023

Campagnolo HB-ZO023
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 4
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од 4 парчиња - лагери за Zonda/Racing 3 главини: 2017+

Цената е за сет од 4 лагери.
Шифра на производител: HB-ZO023

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, hb-zo023