Campagnolo HB-BO122
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo HB-BO122

Campagnolo HB-BO122
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 3
1,600ден.
 
   - ИЛИ -   
Конуси за предна главина за Кампањоло и Фулкрум тркала - од 2015+
(тркала со 14мм осовина)
 
Соодветни за Бора ВТО, Шамал, Зонда, Еурус...
Цената е за сет од 4.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, hb-b0122