Campagnolo Centaur 11s
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Centaur 11s

Campagnolo Centaur 11s
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 1
40,700ден.
 
   - ИЛИ -   

11-брзинската група на Кампањоло, насловена Кентаур, ја претставува постојаната посветеност кон иновација на оваа италијанска компанија. Таа е одличен пример, како врвната технологија е применета во целиот опсег на компанијата. Механичката Кентаур група е многу повеќе од само „решение со добра цена“. Таа е гарација за перформанси кои вообичаено се поврзуваат само со премиум производите.

Групата се состои од:
Кампањоло Кентаур 11с касета 11-29
Кампањоло Кентаур 11с кочници
Кампањоло Кентаур 11с шифтери
Кампањоло Кентаур 11с преден менувач
Кампароло Кентаур 11с заден менувач
Кампањоло Кентаур 11с пренос 34/50
Кампањоло Кентаур 11с ланец

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, centaur