Campagnolo RD-RE900
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo RD-RE900

Campagnolo RD-RE900
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 1
1,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло ролни - сет од две
8.4мм
За 11-брзински Кампањоло системи (Супер Рекорд, Рекорд, Корус...)
Класа: Кампањоло Рекорд

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, derailleur, pulley, rd-re900