Campagnolo RD-CH500
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo RD-CH500

Campagnolo RD-CH500
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
1,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло ролни - сет од две
8.4мм
Класа: Кампањоло Корус
За 11 брзини: компатибилни со Корус, Потенца, Атена..
Код на производителот: RD-CH500

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, derailleur, pulley, RD-CH500