Campagnolo RD-RE500
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo RD-RE500

Campagnolo RD-RE500
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
1,350ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло ролни - сет од две
8.4мм
за 10 брзини

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, derailleur, pulley