Campagnolo FW Shimano 9/10/11
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo FW Shimano 9/10/11

Campagnolo FW Shimano 9/10/11
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 3
4,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло фрихаб, за Кампањоло тркала, кои би се користење со Шимано опрема.
Компатибилен со Шимано 9/10/11 брзински системи.
Компатибилен со широк спектар на Кампањоло тркала. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, shimano, hg, freehub, freewheel