Black Diamond Trail Explorer 3
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trail Explorer 3

Black Diamond Trail Explorer 3
Black Diamond Trail Explorer 3 Black Diamond Trail Explorer 3
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

3-делни планинарски стапчиња, со стеги на деловите кои се издолжуваат, кои се покажаа како многу подолготрајно решение од навојниот систем со типли.

Издржливите алуминиумски делови и докажаниот FlickLock систем за стегање, како и комфорните најлонски гуртни за потпора, во комбинација со малиот профил на корпи во долниот дел - даваат едноставен и сигурен производ за потребната потпора во разнолик планински терен!

Тежина за пар :  530 грама
Должини :  58.5 сантиметри кога се собрани - 130 сантиметри максимална должина

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, trail, explorer