Grivel G20 plus
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel G20 plus

Grivel G20 plus
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 3
13,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Ултре лесен модел за качување на мраз и мешан терен!

Г20 е револуционерен, ултра-лесен модел на дереза на Гривел, дизајниран за високи перформанси на карпа и мраз, идеален за поставување во пукнатини и на најмали стојлишта. Има централно поставен преден забец, кој може по потреба да се менува - со кој во голема мера се подобрува забивањето во мразот!
Поставеноста на секој друг заб поединечно е таква да се добие што подобра стабилност  во било каква позиција при качувањето и на сите форми на мраз!

Плочката за поврзување на предниот и задниот дел на дерезата овозможува уште подобра ригидност, а таа е и веќе добро познатиот систем за подесување на големината!

Материјал: челик
Тежина: 845 грама
За големини: 37-48
Сертификати: ЦЕ ЕН 893 и УИАА 153

Кратко претставување на цепините, дерезите и аксесоарите за нив, достапни во нашиот продажен центар:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, g20