Trimm Orada
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Orada

Trimm Orada
Trimm Orada Trimm Orada
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 6
7,400ден.
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Женска јакна - софтшел за планински спортови со одлични карактеристики!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!

Материјал: 100 % PES pongee, Triguard 3L membrane Extreme
Надворешен дел: 100 % PES pongee
Водоотпорност/дишливост: 20000/20000

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, orada