Bryton Sport Mount Rider
Кошничката е празна!
Најпродавани

Bryton Sport Mount Rider

Bryton Sport Mount Rider
Бренд: Bryton
Код на производот: bryton
Достапност: 5
1,850ден.
 
   - ИЛИ -   

Издолжен, алуминиумски држач за ГПС уредите за велосипедизам на Брајтон, од Рајдер серијата.

- едноставна монтажа
- мала тежина
- подобрен преглед на уредот
- издржлив држач направен од алуминиум
- за 31.8мм волани

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bryton, rider