Trelock RK 75 Pocket
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock RK 75 Pocket

Trelock RK 75 Pocket
Бренд: Trelock
Код на производот: trelock
Достапност: 10
600ден.
390ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлична мини сајла - посебно погодна при подолги возења, кога треба да го оставите велосипедот пред продавницата/бензиската - на сосема кратко.
Сега со одлична цена - со 35% попуст!

Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство!

Ситуирана во Мунстер, град кој е наречен „велосипедистички главен град на Германија“ (во градот има околу половина милион велосипеди и мрежа од 450км велосипедски патеки), оваа компанија на светот му нуди високо квалитетни производи од сегментот на безбедност.
Среќни сме што уште една компанија со толку големо искуство, е претставувана во Македонија, токму преку нашиот продажен центар.

За производот:
„Џебна сајла“. Идеално решение за краткотрајно врзување, со поставување на сопствена шифра со 3 цифри.
Димензија: 75цм/1.6мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trelock, rk 75, pocket