Black Diamond Approach Down Hoody Lady
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Approach Down Hoody Lady

Black Diamond Approach Down Hoody Lady
Black Diamond Approach Down Hoody Lady Black Diamond Approach Down Hoody Lady
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 1
19,000ден.
9,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ултралесен, термо слој со пердуви - компактен и комфорен, се пакува во многу мал волумен и е погоден за секој тип планински авантури!
Женски крој.

Уште само една големина: М
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Надворешниот материјал е ултралесен рипстоп - со еколошки пристап и супериоридно издржлив, водоодбивен материјал.
(Поточно: 10Dx7D Lightweight nylon woven with GTT Empel Breathable Water Protection (26gsm, 100% nylon))

Внатрешниот материјал е премиум 850-полнење, со голема волуменозност за да овозможи топлина, а многу мал волумен при пакувањето.
(Поточно: [За изолацијата] 800 Fill Power Goose Down (90% Down, 10% Feather, White Goose Down), [За поставата] 10D lightweight nylon woven with DWR (29gsm, 100% nylon))
 
Тежина: 250 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, approch