Grivel Master Pro
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Master Pro

Grivel Master Pro
Grivel Master Pro Grivel Master Pro Grivel Master Pro
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 3
1,850ден.
 
   - ИЛИ -   

Популарната алатка за обезбедување и абзелување на италијанската компанија Гривел: Мастер Про!

Ова е алатка со која може да се направи само-кочење на јажето кога се обезбедува вториот во наврската, а дополнителните „рогови“ имаат две главни функции:
-дополнително кочење кога низ алатката поминуваат тенки јажиња, со нивно поминување под роговите,
-можност да се постави гуртна за маневар за ослободување.

Телото на оваа алатка е направено со дупки, со цел да се намали нејзината тежина, но и да се овозможи побрзо ладење, а со тоа и заштита на јажето од загревање кога поминува низ алатката. 

За јажиња со диаметар: 7.3-11мм
Тежина: 88 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, master pro