Nalini Bas Coffee
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Coffee

Nalini Bas Coffee
Nalini Bas Coffee Nalini Bas Coffee
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
4,900ден.
2,450ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

ЕКО дрес - во моментов само уште С и М големина на залиха.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!

Ергономски дрес за велосипедизам, произведен од посебно подготвен материјал од јаглен од кафе - со супериорна термо регулација, како и анти-бактериски својства. Овој еколошки материјал е реализација на заложбите на Налини, да произведе во едно - еколошка облека која во себе поседува високо ниво на технологија.

Други карактеристики:
- еластичен грип во делот околу половината
- YKK® патент
- 3 џеба во задниот дел
- рефлектирачко лого во задниот, централен џеб...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, coffee