Nalini LADY LS Fit
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini LADY LS Fit

Nalini LADY LS Fit
Nalini LADY LS Fit Nalini LADY LS Fit Nalini LADY LS Fit
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
5,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термо слој, со женски крој.

Материјалот е со компактна структура, за подобри изолациони способности, а со добра растегливост - за комфор при носењето/возењето.
Патентот е по цела должна, со штитник од внатрешната страна - како заштита од штипнување. 
Во задниот дел, асиметрично се поставени 3 џеба - со рефлектирачки детали, за зголемена безбедност/видливост на патот, во што помагаат и рефлектирачките логоа...

Препорачана температура: 8°C до 13°C

Материјали: полиамид и еластан - во различен сооднос, во различни делови од дресот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, lady, fit