Nalini Classica Bib Tight
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Classica Bib Tight

Nalini Classica Bib Tight
Nalini Classica Bib Tight Nalini Classica Bib Tight
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
7,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Зимски долен дел, кој во својата конструкција користи мининален број на засекувања и шевови во материјалот, со цел да се добие функционален и технички модел кој е што „почист“ - за Ваш што поголем комфор.

СуперРубе материјалот овозможува одлична термо изолација - идеална за студените зимски термператури, материјалот во горниот дел пак, овозможува одлична дишливост, движејќи ја влагата/потта кон надвор, со тоа пак држејќи го горниот дел на телото суво.

Прерамките се чисто засечени и без шевови - за зголемен комфор, а рефлектирачките детали - овозможуваат зголемена безбедност/видливост.

Препорачан температурен опсег: 5°C to 10°C

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, classica, bib, tight