Trimm Highlander
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Highlander

Trimm Highlander
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Одличен однос на перформанси (температурен опсег/тежина) и цена!

Ширина: 85 / 58 cm; 
изолација: 200 g/m2 (2x100 g/m2) Thermolite Quallo7
големина кога е спакувана: 18 x 34 / 24цм

Тежина:
1.4 кг

Температурен опсег:
комфор +2°C, лимит -3°C, екстрем -20°C

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, highlander