Campagnolo FW SRAM 11/12
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo FW SRAM 11/12

Campagnolo FW SRAM 11/12
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
4,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло фрихаб, за Кампањоло тркала, кои би се користеле со СРАМ опрема.
Компатибилен со СРАМ 11/12 брзински системи.
Компатибилен со широк спектар на Кампањоло тркала. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, sram, xdr, freehub, freewheel