BD 1500 Battery + Charger
Кошничката е празна!
Најпродавани

BD 1500 Battery + Charger

BD 1500 Battery + Charger
BD 1500 Battery + Charger BD 1500 Battery + Charger
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 9
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Новата 1500mAh литиум-ионска батерија на полнење на Блек Дајмонд е компатибилна со сите „Дуал фјул“ лампи на оваа компанија т.е. лампи кои може да користат и „обични“ (препорачано алкални ААА) батерии, како и вакви, батерии на полнење, кои спецификациски, во голема мера дополнително и го зголемуваат капацитетот на лампата, да може да се користи подолго време во различните програми светлина.

Ова е сет, во кој покрај батеријата, вклучен е и УСБ полнач.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, 1500mAh, 1500 battery