Black Diamond Trucker Hat
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trucker Hat

Black Diamond Trucker Hat
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
1,950ден.
 
   - ИЛИ -   

Капа за терморегулација, заштита од сонце - со шиено лого, со кое се оддава почит на планините и историската поврзаност на Блек Дајмонд со нив. 

Овој модел во задниот и страничните панели е со мрежа. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, trucker