Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D
Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D

Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D
Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D Bianchi Oltre XR4 CV disc + Vision Metro 5D
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
287,000ден.

Достапни опции


* Друмски велосипеди - големини::

 
   - ИЛИ -   

Врвна перформанс комбинација: рам/вилушка Bianchi Oltre XR4 CV disc + интегриран аеро волан со стем Vision Metron 5D ACR disc.
Во моментов достапен само во големина 55.

Спецификација: 

РАМ
OLTRE XR4 DISC CARBON W/BIANCHI CV,
Компатибилен со механички и електронски менувачки системи; гарнитура 1.5"; средна осовина PRESSFIT BB 86,5X41MM; внатрешно спроведување на кабли за диск кочници; THRU AXLE 12X142MM

ВИЛУШКА
BIANCHI FULL CARBON W/BIANCHI CV, DISC, THRU AXLE 12X100MM

ГАРНИТУРА
FSA ORBIT CUSTOM 5D ACR TOP COVER UD CARBON, долен дел 1.5"- горен дел 1 .5", 36°- 45° ACB лагери; со карбонски конусни спејсери специфични за интегрираниот Метрон волан со кој доаѓа рамот

ВОЛАН/СТЕМ
REPARTO CORSE METRON 5D ACR DISC INTEGRATED AERO BAR; Интегрирани волан и стем; материјал: UD WEAVE CARBON, дроп 125MM, рич: 80MM, DI2 компатибилност; ширина на волан 420мм, должина на стем: 110мм (за големина 55)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi, oltre xr4 cv, disc