Limar Maloja Black Gray
Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Maloja Black Gray

Limar Maloja Black Gray
Бренд: Limar
Код на производот: limar
Достапност: 4
4,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Малоја е нов модел од Лимар - со стилски дизајн и неверојатна цена!

Компактност, ергономија и комфор, надополнети со систем за вентилација со 17 канали, како и Моношел технологија која нуди целосна безбедност, а многу мала тежина...

„Компетишн +“ е интегриран систем за затегнување и овозможува идеално подесување на главата, а перничињата во внатрешноста се антибактериски третирани и лесно се вадат за перење...

Големини: М (54-58цм) и Л (57-61цм)
Тежини: М (250гр.) и Л (270гр.)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar, maloja